سیروس مقدم پایتخت ۵ سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاریام داشتم


سیروس مقدم پایتخت 5 سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده ...

سیروس مقدم پایتخت ۵ سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده …


حمله داعش به خانواده نقی معمولی

حمله داعش به خانواده نقی معمولی


سیروس مقدم پایتخت 5 سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده ...

سیروس مقدم پایتخت ۵ سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده …


پایان فیلمبرداری پایتخت 5 عکس

پایان فیلمبرداری پایتخت ۵ عکس


آخرین اخبار از سریال دیوار به دیوار 2 حدود 13 قسمت آماده پخش است

آخرین اخبار از سریال دیوار به دیوار ۲ حدود ۱۳ قسمت آماده پخش است


جدیدترین بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان معرفی شدند

جدیدترین بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان معرفی شدند

سیروس مقدم پایتخت ۵ سخت ترین سریالی بود که تا به …

۱۳ اسفند ۱۳۹ سیروس مقدم پایتخت سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاریام داشتم فرهنگی. سیروس مقدم پایتخت سخت ترین سریالی بود که تا به حال در. بزرگنمایی بانو نیوز – اخباراخبارفرهنگی وهنری سیروس مقدم کارگردان سریالهای چهارگانه پایتخت گفت پایتخت پنج به دلیل موقعیت های حساس و …

روزنامه آفتاب یزد – پایتخت ۵ سخت ترین کار در زندگی …

سیروس مقدم در خصوص سختیهای این قسمت از پایتخت بیان کرد پایتخت سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاریام تجربه کردم چون لحظات و موقعیتهای آن چه در سطح داخلی و چه در سطح بینالمللی کار نشده بود و ما باید به این موقعیتهای تجربه نشده جامه عمل میپوشاندیم که این خود کاری بسیار دشوار بود.

کلمات کلیدی – سیروس – کتابخانه امید ایران

گفتنی های سیروس مقدم درباره پایتخت سیروس مقدم پایتخت سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاریام داشتم [تصویر httpwww.beytoote.comimagesstoriesn…new886.jpg] کارگردان سریالهای چهارگانه پایتخت گفت پایتخت پنج به دلیل موقعیت های حساس و بکری که داشت سخت ترین پروژه کاری ام بود.

احتمال پخش پایتخت ۵ در رمضان ۹۶ – iFilm

تلویزیون برای ساخت سری پنجم سریال پرمخاطب پایتخت برای رمضان ۹۶ با سیروس مقدم وارد مذاکره شده است. … این سریال در فصل پنجم با توجه به حجم پروداکشن قصه خاص فصل جدید در حال گفت و گو با موسسه اوج هستیم تا اگر قرار به ساخت مجموعه پایتخت باشد آن طور که باید این مجموعه تولید و به پخش ماه مبارک رمضان برسد.

سریال پایتخت ۵ – ایسنا

انتشار تیزر پایتخت فیلم. تیزر جدید سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم که قرار است نوروز امسال از شبکه یک سیما راهی آنتن شود منتشر شد. اسفند ۹۶ ۷۳۴ … از پایتخت چه خبر عکسهای جدید. پنجمین فصل از سریال پایتخت این روزها در حال پشت سر گذاشتن مراحل فنی است تا برای نوروز ۹۷ آماده شود.

جام جم سیما – سیروس مقدم پایتخت ۵ از یونان آغاز میشود – …

۵ دی ۱۳۹ در حالی که سریال هنگامه بیداری زیرنظر مقدم مراحل تحقیق و نگارش فیلمنامه را میگذراند او در تدارک تولید پایتخت۵ است و سریال علیالبدل را در نوبت پخش … نداشتم با آقایان فخیمزاده و هاشمی یا برخی دیگر از بازیگران همکاری کنم اما این تجربه را در علیالبدل داشتیم چون به چنین بازیگران توانمندی نیاز بود.

مهران احمدی من از بهبود فریبا ناراحتم

۲۷ فروردین ۱۳۹ مهران احمدی این روزها یکی دیگر از متفاوت ترین بازی هایش را در فیلم سینمایی ماحی ایفا کرده و همین بهانه ای شد تا با او به گفتگو بنشینیم. در کارنامه شما نقشهای … اما نقشی که در فیلم ماحی بازی کردم یکی از کاراکترهای متفاوتی بود که بازی کردنش برایم سخت بود و به همین دلیل هم پذیرفتم. ضمن اینکه من …

سیروس مقدم به زودی سریالی درباره زندگی صدام میسازم فرزند …

۱ اردیبهشت ۱۳۹ سیروس مقدم درباره ساخت سریالی درباره صدام گفت صدام تراژدی آدمهایی است که فساد سرتاپای وجودشان را میگیرد و این فساد به مرور باعث نابودی خودشان و در ادامه سرزمینشان میشود. اینها حرفهای بزرگی است که در سالهای اخیر در لیبی یمن مصر و… اتفاق افتاده است. قصه صدام صرفا محدود به عراق نیست و سلیقه نادری هم …

سیروس مقدم پایتخت ۵ سخت ترین سریالی بود که تا به …

سیروس مقدم پایتخت سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاریام داشتم کارگردان سریالهای چهارگانه پایتخت گفت پایتخت پنج به دلیل موقعیت های حساس و بکری که داشت سخت ترین پروژه کاری ام بود.